رنو، یک شرکت خودرو سازی فرانسوی می باشد که در زمینه طراحی و تولید کلاس های مختلف اعم از وسایل نقلیه، کامیون، تریلر،تراکتور و اتومبیل های برقی و ... فعالیت می کند. این شرکت در سال 1899 در فرانسه تاسیس شد. ایران، شرکت ایرانی نمایندگی شرکت رنو در ایران، شرکت رنو پارس می باشد و محصولات خود را در خط تولید سایپا مونتاژ می کند. محصولات دیگر رنو مانند تالیسمان یا داستر توسط شرکت نگین خودرو به بازار عرضه می شود. رنو تا کنون توانسته محصولات متعدد با کیفیتی را تولید کند. مانند رنو کولیوس، رنو داستر اتوماتیک، رنو تالیسمان، رنو اسکالا، رنو لاگونا کوپه، رنو کپچر، رنو فلوئنس دنده ای، رنو اسکالا کروک و ..

تعمیرگاه تخصصی رنو
تعمیرگاه تخصصی رنو ، این تعمیرگاه تخصصی با سابقه ای طولانی و دارنده لوح تقدیر از شرکت پارس خودرو و با استفاده از تجهیزات تعمیرگاهی مدرن و پیشرفته، به عنوان بزرگترین مرکز تعمیرات تخصصی رنو، به شمار می رود. در این مرکز تعمیرات رنو، کلیه خدمات مربوط به رنو توسط استادکاران ماهر انجام می شود. از جمله خدمات تعمیراتی این مرکز عبارت است از

 تعمیر موتور و گیربکس رنو 
تعمیر جلوبندی و فرمان رنو 
 تعمیر سیم کشی و کامپیوتر رنو 
 تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو  با دستگاه ساکشن
 تعویض دیسک و صفحه کلاج رنو 
 تعویض لنت ها رنو 
 تعویض تسمه تایم و دینام رنو 
 تعویض روغن و فیلترها رنو 
 تعریف کارت سوئیچ رنو 
 تعمیر ترمز دستی رنو 
 تعمیر ایربگ و ecu رنو 
 تعمیر سانروف رنو 
 سرویس دوره ای و چکاپ کلی خودرو رنو 
 کارشناسی خودرو تحت نظارت کارشناسان برجسته رنو 
تعمیرگاه فوق تخصصی رنو
تعمیرگاه فوق تخصصی رنو ، در این تعمیرگاه انجام سرویس ها و چکاپ دوره ای، همراه با تعویض قطعات اصلی با قیمت مناسب تحت نظر کارشناسان فنی، انجام می شود. این مرکز تعمیرات رنو، تضمین می نماید تمام ایرادات خودروی شما را به درستی تشخیص و در نهایت برطرف نماید. چرا که گام اول در تعمیر حرفه ای انواع خودرو، تشخیص صحیح مشکل خودرو می باشد. در این مرکز قطعات در صورت خرابی کامل نه جزئی، تعویض خواهند شد، به همین علت هزینه تعمیرات رنو در این مرکز، متناسب و واقعی بوده و با افتخار اعلام می داریم از ویژگی های برتر این مرکز فنی می باشد.

تعمیرگاه فوق حرفه ای رنو
تعمیرگاه فوق حرفه ای رنو ، با توجه به دقت و کیفیت خودروی رنو، برای تعمیرات این اتومبیل، نیاز به استادکارانی با تجربه و مهارت بالا دارد. چرا که افراد نابلد به دلیل سطح آگاهی کم، تمام عیوب را برطرف نمی کنند و در صورت درست شدن خودرو، زمان زیادی طول نمی کشد و دوباره خودروی شما با مشکل مواجه خواهد شد. این تعمیرگاه در بخش تعمیر گیربکس اتومات رنو تالیسمان، گیربکس اتومات رنو ساندرو، گیربکس اتومات ساندرو، گیربکس اتومات رنو L90 و ..... فعالیت تخصصی دارد. شما می توانید برای تعمیر انواع گیربکس رنو با این تعمیرگاه حرفه ای رنو، توسط شماره تماس های موجود در آگهی تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته و نیاز تعمیری خود را ثبت کنید.

تعمیرگاه انواع خودرو رنو
تعمیرگاه انواع خودرو رنو ، خدمات تخصصی رنو به بخش های نختلفی تقسیم می شود. مثلا تعمیرات اساسی موتور خودرو، تعمیرات سیستم تعلیق، تعمیرات برق خودرو و تعمیرات صافکاری و نقاشی و ... که بخشی از این تعمیرات به شرح ذیل می باشد.

تعمیر موتور رنو  
- یاتاقان زدن، روغن سوزی و سوختن واشر سرسیلندر
- عیب یابی و تعمیر خام سوزی و بدکار کردن موتور
- رفع صدای اولیه موتور زمان استارت

سیستم تعلیق رنو 
- تعمیر جعبه فرمان و روغن ریزی
- سرویس جلوبندی و رفع لاستیک سابی

برق و الکترونیک رنو 
- تعمیرات سان روف رنو 
- تعمیرات کروز و رادار و سنسورهاس سپر رنو 
- تعمیر چراغ های جلو رنو 
- تعمیرات یونیت ها رنو 
- تعمیرات سیم کشی رنو 
-تعمیرات ترانس و لامپ های زنون رنو 
-تعمیرات کمپرسور رنو 

و کلیه خدمات تعمیری دیگر در بخش صافکاری و نقاشی با ارائه ضمانت انجام می پذیرد. تمامی این خدمات سبب شده این مرکز به عنوان تعمیرگاه حرفه ای انواع خودرو رنو، شناخته شود.

تعمیرگاه تخصصی رنو  تلیسمان
تعمیرگاه تخصصی رنو  تلیسمان ، خدماتی که برای رنو تلیسمان انجام می شود شامل بازدید فنی جهت تعمیر گیربکس اتوماتیک رنو تلیسمان، سرویس دوره ای تعمیر گیربکس به همراه گارانتی یک ساله. گیربکس اتوماتیک به علت هدایت گشتاور موتور توسط روغن به گیربکس ، نسبت به دنده دستی، مستلزم حساسیت و دقت بیشتری می باشد. سعی کنید روغن گیربکس رنو تلیسمان را در فواصل زمانی معین تعویض کنید. در ضمن به دلیل حساسیت گیربکس اتوماتیک، موتورشویی چندان توصیه نمی شود.
منبع : کتاب نقره ای